| Angel32Love a întrebat:

De ce a fost anulat serialul Hellcats? Scuze dar sunt si eu curioasa:X

2 răspunsuri:
| laurik1315 a răspuns:

Spre deosebire de alte serialele de pe acelasi post, hellcats nu avea asa mare audienta, asa ca producatorii s-au hotarat sa-l opreasca. Pacat... imi placea, dar producatorii au decis ca nu are rost sa-si cheltuiasca banii, resursele si timpul pe un serial putin vizualizat, spre deosebire de celelalte produse de acelasi post.

| Dany19 a răspuns:

Ca de obicei ABC Family anuleza toate serialele misto, la fel ca the Gates sau The nine lives of Chloe King. Undeva am citit ca din lipsa de audienta, dar e o mare prostie.