| anonim_4396 a întrebat:

De ce am nevoie ca sa pot cumpara un bilet la cinema? Am nevoie de vreun carnete sau ceva? Cat costa un bilet la Insurgent? Mai sunt bilete la Insurgent la Cinema One Brasov? De unde pot lua ochelari 3D?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de bani.

| PisiGirlForYou a răspuns:

Nu e nevoie decat de bani si in cazul in care esti elev, de carnet pentru a primi o reducere.
Ochelari 3D poti sa iti iei direct de acolo, te va intreba caserita daca vrei ( costa 3-4 lei).

| JanetteLarissaCiubotariu a răspuns:

Nu ai nevoie decat de bani.BANII,in vremurile astea, ocupa datoriile, sanatatea, razbunarea ba chiar feicirea in cazul unora. Daca doresti o reducere, iti poti lua carnetelul cu tine. Ochelarii 3D ii iei pe loc, cand intri in cinema, la film.Pentru ei, insa, iti trebuie TOT BANI. Daca esti curios, costa in jur de 3 lei.