| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce la tv da mereu acelasi filme? (Film cafe, tnt, amc, paramount channel, tv 1000)

9 răspunsuri:
| RKBlue a răspuns:

Uita-te pe net.
Filme si seriale cate vrei si sunt atatea de calitate.

Bula
| Bula a răspuns:

Fiindca sunt filme vandute ieftin, la gramada.

| Sekim a răspuns:

Salut
Ca un film sa fie difuzat pe micile ecrane, trebuie acordul producătorului, de exemplu compania Universal. Daca compania nu își dă acordul atunci filmul nu este difuzat. Pe internet sunt piratate, iar pe Netflix sunt cumpărate la anumite preturi de la producători, sau, primesc o parte din banii obținuți pe vizualizari. Există și companii care își pun filmele gratis pe net pentru a își face "promovare". Filmele care se tot difuzează mereu sunt singurele care au aprobare și nu risca amenda pentru ele.
See youwinking

| Torque a răspuns:

Pentru ca sunt filme vechi dar "ieftine" sa zicem asa, adica ca au destula popularitate. La mine sincer foarte rar se intampla sa ma mai uit la filmele de la tv, asta pentru ca stiu deja ca nu este mai nimic nou interesant. Cu timpul o sa isi dea seama si ei, asta cand o sa piarda filmele acelea din "popularitate" adica de la persoanele acelea care se uita mereu la filmele acelea plictisitoare. Recomand sa iti cumperi Netflix sau Infinity, acolo da filme bune si interesante! big grin

| CatatinSTF a răspuns (pentru Torque):

Infinity nu există în Români, este o platformă Italiană și poți să-ți faci un cont doar pe teritoriul Italiei, s-au s-o folosești doar acolo.

| Torque a răspuns (pentru CatatinSTF):

Asa este, eu stand in Italia m-am obisnuit cu platformele astea, si am uitat ca la noi in tara nu este Infinity laughing
Oricum s-au dus filmele de la tv, poate acum ceva ani aveau ceva "interesant" filmele de la tv, dar acum in 2020 multi folosesc Netflix pentru ca este o platforma mai interesanta, mai populara. happy

| aumih16 a răspuns:

Dau si ei ce au draga! nu te supara! da pro tv iti convine ce da! mie nu! si nu intotdeauna au un program inspirat!

| aumih16 a răspuns:

Eu oricum pe pro tv sunt suparat de cand cu viziunea lor! adica numai filme noi! rar vezi filme vechi!

| aumih16 a răspuns:

De asta imi convine ce da paramount channel tv 1000 film cafe! pentru ca numai acolo vezi ce numai da pro tv!