| KingSouth a întrebat:

Salut Fratiii meii
Ajutati-ma va rog -DAU FUNDA-
Acum nu stiu cate luni, am vazut un film
Ba da fain tare..smr ma-sa de nu
Era cu un Blond, am uitat cum il chema in film
Si cu una Bruneta ..habar n-am cum o chema si p-aia
Si ..imi amintesc ca ei in film prima oara s-au certat,canta.
El ii zice, sa plece, ca nu mai are loc in viata sa
Canta tot asa 10 minute, dupa ala iese pe balcon si striga ca o nu o mai vrea, dupa apar prieteni lor ..aia vede ca ala nu raspunde..si intra in casa Dupa ea pleaca..toti aia intra la baiat in casa, dupa aia pleaca, o gasesc ceilalti ingheata prin nu mai stiu ce parc.o aduc acasa.

Dupa la final..stiu ca moare Una care era de fapt barbat, adica travestit.
Nu mai stiu cum il chema dar e un Negru

Filmul..cred ca e un musical.dar nu ii mai stiu numele
l-am vazut prin OCtombrie, Noiembrie, Sau Decembrie pe Paramount Channel sau TV 1000 nu sunt sigur..va rog Ajutati-ma! DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| KNST a răspuns:

Ba, cred ca te-ai uitat la stirile TV. Mai lasa dracu' beutura!

| KingSouth explică (pentru KNST):

Nu mă, nu m-am uitat la nici un știrile TV, am greșit descrierea doar.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns (pentru KingSouth):

Scuza-ma, am gresit, era de fapt Cars 2.

| KingSouth explică (pentru vafurferudinfatablocului2007):

Bă îți dau report, termină-te că mă enervezi, nu știi nu mai comenta, pleacă de aici.

| Qwwww a răspuns:

Nu am nici o idee, poate este filmul geek charming.

| KingSouth explică (pentru Qwwww):

Nu mă nu e ăla!

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Cars 3 e 100%

| KingSouth explică (pentru vafurferudinfatablocului2007):

Pleacă mă cu desenele tale de aici, că nu-i ăla du-te de unde ai venit.

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns (pentru KingSouth):

Ahh mi-am dat seama, era cu o blonda si un barbat, gataaaa mi-am adus aminte...In cautarea lui Nemo.

| KingSouth explică (pentru vafurferudinfatablocului2007):

Pleacă mă Ratatule de aici.