| krin a întrebat:

De ce nimeni nu poate fara serialul Vampire diaries?

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu a zis nimeni ca nu putem, pur si simplu este un serial foarte bun, care merita vazut.

| AG a răspuns:

Eu pot. Am vazut serialul dar nu sunt disperata ca alte persoane. E bunicel...mai bune sunt cartile oricum

| kleorys a răspuns:

Altceva nici nu mai poti intreba doar de serialul vampire diaries? laughing

| Sun life a răspuns:

EU sincer nu m-am uitat si nici nu sunt interesata.nu ma atrage.Si unele prietene sunt fascinate de acest serial si ma mai dispera cu el, dar nu stiu ce sa zic.Nu pot sal judec deoarece nu m-am uitat deloc la el.suuces!

| Dhany_7336 a răspuns:

Eu pot