| vlitz98 a întrebat:

De ce nu mai da filme indiene pe National TV? Stiti un canal unde da filme indiene? PLZ puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| augu200 a răspuns:

Da.Triunghiul iubirii 2 este luni, marti, miercuri, joi la ora 19:15 iar Suflete Pereche este luni, marti, miercuri, joi.Astea sunt la 20:15, vineri, sambata, duminica.Suflete pereche e in fiecare zi.Cand se termina Triunghiul iubirii 2 incepe ala

| vlitz98 explică (pentru augu200):

Filme indiene nu seriale.......ca asa stiu ca am uit la amandoua

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.