| Cazecage a întrebat:

De ce nu mai merge sa intru pe situl Trilulilu?

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu n-am auzit demult de ei, da cred ca is in mententa adica poate urca ceva nou sau schimba ceva; scrie Am plecat să ne jucăm.
Revenim în curând

| Simpatic a răspuns:

Nu functioneaza pentru ca si spune pe https://trilulilu.ro Am plecat să ne jucăm.
Revenim în curând ...deci ori o mentenanta ori e siteul inchis ca numai renteaza si au pus acel logo cu crocodilul si lesa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Site-ul este inchis (faliment).

| Cazecage explică (pentru Salontanul):

O sa mai funcționeze vreodată?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Cazecage):

Sunt 3 posibilităţi: 1. Să-l rebrenduiască; 2.Să-închidă de tot; 3. Ori să revină dar să schimbe formatul şi designul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Cazecage):

De unde sa stiu? Trebuie sa-l cumpere cineva!

| Cazecage explică (pentru Salontanul):

Ok mersi