| AloneInTheDarkness a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce numai merge sa vad video pe trilulilu? Cand intru sta foarte mult sa se incarce pagina iar video nu porneste sad

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Ai internet de la un operator de telefonie mobila prin stick portabil? In caz ca da, probabil ai depasit traficul recomandat. Altfel probabil e de la browser sau flash player.

| AloneInTheDarkness explică (pentru mont):

Am de la romtelecom.Am curatat broserul l-am reinstalat dar tot nu merge...

| mont a răspuns (pentru AloneInTheDarkness):

Vezi pe speedtest ce viteza la internet ai si daca iti merge speedtestul.