| Iulya17 a întrebat:

De unde pot sa mi descarc gta 3 sau gta romania sau orce de gta numai sa nu fie gta san andres 3. plsss vreau sa ma joc dau funa +vot (aa si cel mai mult as vrea gta vice citiy si gta romania )in gta vice city poti merge in mai multe orase si e superr tare am jucat la o prietena si am avut si eu mi la descarcat cineva de pe CD si din greseala nu stiu cine la sters
r

2 răspunsuri:
| Stefyyzxx a răspuns:

Descarcat de pe tor.rent.

| andreeaheilume a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mess si iti dau GTA3 real pot sa iti dau si crazy taxi si metin2 si altele dar sa imi dai funda
crede-ma sper sa mearga k euam mai incercat si a mers asa ca da-mi id-ul tau de mess si se rezolva