| Alinutaa09 a întrebat:

Deci am început un serial acum ceva timp pe Netflix și nu îl mai găsesc, "the walking dead" se numește serialul, și am întrebat o fată dacă ea îl mai are pe Netflix și îl are..eu de ce nu îl mai am? Va rog spune-ți mi ce s-a întâmplat sau cum fac să îl am din nou dacă știți.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu de ce nu-l mai ai dar poti sa-l vezi si pe net: https://sitefilme.com/online/80439/
Atentie! Repetand intrebarile faci spam si nu este voie pe aici!

| Crackman a răspuns:

Dai la search

| Motherlode a răspuns:

Poate ca ai setat contul de adolescent sau de copil.