| AnonimKitty a întrebat:

Deci, am vazut odata un film sau un serial, in care unul dintre personaje era o tipa blonda pe nume Rosie. Chiar nu imi pot aminti filmul. Cred ca era si o fetita mica pe acolo. Aveti idee despre ce film este vorba?

5 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Mda, Rosie e un nume extrem de rar, daca e blonda e si mai lesne de identificat, iar fetita mica e de-a dreptul unicat. Sigur ca toti membri TPU au idee despre ce film e vorba.

| Pricked a răspuns (pentru Peaches):

Nu stiu daca e o coincidenta, dar la asta ma gandeam si eu. happy

| Peaches a răspuns (pentru Pricked):

Cred ca l-am vazut impreuna laughing

| AnonimKitty explică (pentru Peaches):

Atata stima de sine au toti membrii? Daca nu stii, nu raspunzi, nu trebuie sa il iei peste picior pe cel care a intrebat. Si care e problema ta? Am un lapsus si nu stiu unde sa caut. better ideas?

| Peaches a răspuns (pentru AnonimKitty):

Da, o idee mai buna ar fi sa povestesti o scena pe care ti-o amintesti din filmul respectiv. Intrebarea mi s-a parut formulata aiurea de aceea am dat un raspuns pe potriva. E ca in Nastratin Hogea:" la asa miros de mancare - asa sunet de gologani"