| UmbraDeVulpe a întrebat:

Deci nu stiu ce sa fac in legatura cu serial the originals... ca l as vedea si pe asta dar nu prea imi place de ce fete au astia de joaca in el, de cum arata... Patiti si voi chestia asta? Sa nu va uitati la un serial ca nu va plac fetele actorilor? Ca si mie deci nu prea imi place ce fete au astia din TO... Sa ii dau o sansa chiar si asa sau? Voi ce spuneti? Mai ales cei care ati vazut serialul. Stiu ca poate ca nu e ok sa nu te uiti daca nu iti plac fetele actorilor dar na... Eu asa sunt

14 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Serialul e bun, merită.Te obișnuiești cu actorii până la urmă.Din punctul meu de vedere majoritatea arată și joacă bine.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Dacă te uiți la serial, îți va plăcea.Se schimbă, deși mie mi-a plăcut și în TVD.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu zic că nu, ambii sunt mișto. Gusturile nu se discută, dar Klaus e cel mai puternic și cel puțin din punctul ăsta de vedere nu ar pierde.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Eu nu pot să nu mă uit la spoilere, vreau să știu cum se termină ceva, într-o anumită măsură.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cred că tot TVD, în principiu pentru că îi are pe toți, e mai lung și face un character development mai bun din pricina asta.
Dar eu tot Game of thrones prefer.Ori Penny dreadful în materie de supernatural.Deși finalul la ambele m-a cam dezamăgit.Nici la TO sau TVD nu e cel mai strălucit.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu cred, deja a trecut ceva timp, actorii îmbătrânesc.Plus că deja s-a făcut Legacies, continuarea la TO, cu copiii lor.

Răspuns utilizator avertizat
| J0B0MAT a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poate, dar slabe șanse.