| Alina215 a întrebat:

Deci văzusem un film mai demult si nu mai stiu cum se numea...Era vorbea despre 2 copii mici si un bătrân care au ajuns pe o insulă.La un moment dat bătrânul a murit, iar copiii au crescut si au facut un copil si cred ca la final au murit toti.Stiti cumva ce film este? Nu imi amintesc asa multe detalii.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

The Blue Lagoon 1980
https://www.imdb.com/title/tt0080453/
doar ca nu au murit de tot (au ajuns pe o barca, in larg, fara vasle si au lesinat de la lipsa de apa) ci au fost salvati de ruda care ii cauta