| Just4You_6850 a întrebat:

Descrieti-mi si mie niste filme horror misto(adica spune-ti-mi ce se intampla in ele). Fundita pentru care mi se pare cel mai interesant.

Răspuns Câştigător
| lorelay19 a răspuns:

Autopsy(autopsia)este super misto-in el e vorba despre niste prieteni care se duc intr-o excursie cu masina.Toti erau bauti si amuzandu-se isi dau seama ca au lovit pe cineva.Era un batran care scapase de la un spital care in loc sa vindece oamenii ii desfigura.Doctorul spitalului era casatorit cu o femeie bolnava de cancer, aflase ca pentru a o putea findeca avea nevoie de un transplant de oragane deoarece cancerul i le distrusese pe ale ei, dar trebuiau schimbate foarte des.Astfel doctorul nebun prindea oameni in acel spital si ii tortura pentru a-si salva sotia. Cand batranul de care am spus scapase, doctorul si ceilalti asistenti care ii stiau secretul pornisera in cautarea lui.Cei 5 copii incercau sa gaseasca un spital deoarece erau si ei raniti si telefoanele nu le mergeau.In cele din urma doctorul ii gaseste si ii i-a si pe ei in spital.Acolo lucrurile se inrautatesc, iar copii incep sa dispara, ramane o singura fata care incearca sa isi gaseasca iubitul care fusese ales pentru transplantul de organe.

3 răspunsuri:
| Just4You_6850 explică:

ZNCrys: am vazut hostel,the ring, mirrors, the grudge si camera 1408. Insa Jenifer's Body si The torturated nu le-am vazut si mi se par interesante. Ai putea sa-mi mai zici unele?

| Just4You_6850 explică:

Oricum,astept sa mai primesc raspunsuri, apoi sa dau fundita.tongue

| zNCrys a răspuns:

Hostel -oameni rapiti si torturati pentru placerea altora
the ring - fata din put si blestemul ei
Mirrors- oglinzi ucigase, reflexia te omoara
The Grudge- Casa bantuita si familia care a locuit acolo
Camera 1408- o camera de hotel din care nu a iesit nimeni viu
Jenifer's Body- o fata de liceu care mananca baietii ca sa arate foarte bine
The torturated- copilul unora a fost omorat si cei 2 l'au prins pe ucigas si au inceput sa il tortureze
Daca mai vrei ma mai gandesc. Bafta! Funda?