| andreicg a întrebat:

Din ce desen animat era replica "oare cat o sa mai sufar?"?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Era un desen animat cu 2 oameni ai pesterii Bill si Scutter si Scutter zicea mereu "oare cat o sa mai sufar?" pentru ca mereu era lovit ori de dinozauri ori de inventiile lui Bill rolling on the floor Ce desene frumoase erau mai demult... happy

| TAZ_2382 a răspuns:

Cred ca e edd edd si eddy ( Ed, Edd n Eddy )

| Mik3 a răspuns:

Tom and jerry

| Zenithf a răspuns:

Desenul cu aia doi oameni preistorici si cu dinozauri, din pacate nu-mi mai amintesc numele acum. Si dinozaurii vii erau in permanent conflict cu niste scheletozauri. :-\

| magicianul19 a răspuns:

Era in desenul maidanezul zburator era in faza cand zambilica il astepta pe maidanez

| amanda33 a răspuns:

Era din desenul acela animat care era difuzat odata cu eek the cat pe jetix. filmul era cu tunetozauri si cel care spunea mereu asta era omul acela preistoric cu parul rosu

http://www.youtube.com/watch?v=KIOGD0BMw-0

vizionare placuta