| GirlzM a întrebat:

Din nou,am nevoie de ajutor.
Ce filme îmi recomandaţi pentru o seară cu cea mai bună prietenă? Nu vreau filme de groază,nu-mi plac.
Dacă îmi puteţi sugera ceva...
-Prietenie;
-Adolescenţă;
-Iubire;
-Comedie(ceva cu adolescenţi şi interesant)
etc. mi-ar fi de mare folos! happy Dau fundiţă!:*
În afară de : Lol,A walk to remember,The last song,Ted, Twilght..deja le-am văzut!happy

3 răspunsuri:
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Pai daca vrei American Pie, The Dictator, Borat, sunt cele mai bune comedii vazute de mine sau daca vrei ceva la care doar sa mori de ras si sa nu aiba nici-o logica ai putea vedea Date Movie.

| adutzwtaw98 a răspuns:

American Pie (sunt mai multe parti)

| AlexandraDianca a răspuns:

Teen's spirit- cel mai genial film
Nim's Island-super
American Pie
Eloise, micutul cupidon
101 dalmatieni- cu actori
Dadaca McFheel
Vacanta in Europa - genial
Enchanted
The Golden Compass
Sper ca te-am ajutat! Toate sunt pentru adolescenti, majoritatea de dragoste si sunt comedii savuroase!