| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu il vreau din nou pe Mihai Petre la Romanii au talent?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Tv-ul e bun doar pentru meciuri tongue

| Iunix a răspuns:

Și eu îl vreau înapoi. În plus el fiind dansator, și actor, mai puțin, ar fi fost în măsură să jurizeze numerele de dans.

| ElenaWerman a răspuns:

Clar...Radulescu se da o asa mare doamna de zici ca cine stie ce studii are ea in vreun domeniu. Macar ceilalti au o meserie anume la mana, si le sunt respectate opiniile de catre concurenti, dar nu vine ea si comenteaza la dansuri cand ea n-are nicio treaba cu dansurile. Eh asta e...Traim in Romania, tara in care exact incultii sunt pusi in fata si cei cu ceva in capatana pusi mai la coada.

| Elish090 a răspuns:

Si eu. Nu stiu ce cauta Mihaela Radulescu acolo. Dupa aparitia ei in juriu, numarul labagiilor s-a marit.