| padalekilover a întrebat:

Drespe ce este vorba in True Blood?
Si ce seriale foarte interesante in afara de : The vampire diaries, Pretty little liars si The secret circle stiti?

2 răspunsuri:
| Mădă_Mădălina_1998 a răspuns:

Gossip Girl este frumos, plin de intrigi, nu te vei plictisi de el.Mi-a placut mult de Chuck&Blair.
Am vazut toate sezoanele

| oana810 a răspuns:

Pai true blood este un serial cu vampiri si cu chesti supranaturale.Personajul principal este Soockie, care este o chelnerita. Ea intalneste la barul in care lucreaza un vampir de care se indragosteste(Bill Campton), dar acesta doar o foloseste pentru a beneficia de sangele ei care are calitati speciale, deoarece ea este o zana. Dar pana la urma si el ajunge sa se indragosteasca de ea, dar se despart si ea ajunge cu un alt vampir(Eric-care este seriful vampirilor). este mult de spus dar mai bine uitate pe site-ul,, pe teava,,. Mie mi-a placut