| Cosmina361 a întrebat:

Dupa filmul Suicide Squad am vazut multe montaje cu povestea de dragoste dintre joker si harley quinn care nu apar si in suicide squad. Este un film doar despre ei sau apar impreuna in alte filme? Spuneti.mi pls!

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Am cautat si eu. Se pare ca sunt doar scene filmate pe care mai apoi au decis sa le scoata din film sad

| GbzrKlPnkzlhh a răspuns:

Oare daca amesteci mai multe intrebari de pe acest site, el va reusii sa dispara doar prin forta cu care au fost amestecate acele intrebari? Hmm...ar fi interesant.