| pwp a întrebat:

E adevarat ca filmul,, piratii din caraibe " are si partea 4?
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Da, are!
Uite niste imagini de la filmari http://www.cinema8.ro/piratii-din-caraibe-4-imagini-de-la-filmari/
Si cica vor fi 6 parti! Eu una abia astept!

19 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da, are dar sa fiu sincer nu va mai fi la fel ca celelalte 3 deoarece s-a schimbat regizorul, actorii (cu exceptia lui Johnny Depp, dar imi pare sincer rau ca nu mai joaca si Orlando Bloom).
# Data lansare (SUA): 20 Mai 2011
# Data lansare (Romania): 20 Mai 2011
# Perioda filmare: 14 Iunie 2010 - 12 Noiembrie 2010
Da-mi mie funda ca ne cunoastem. big grin

| mgtow a răspuns:

Sigur ca exista si 4º parte, cand se lupta cu individul ala parca zici ca e o caracatita laughing (barba lui cu tentacule)

| veronica a răspuns:

Da e adevarat asteptem sa iasa in cinema in 2011

| Aero a răspuns:

E posibil sa aiba 6 parti.
Partea 4: On Stranger Tides e in postproductie. La anul' apare(probabil prin luna mai)

| GaBBiii a răspuns:

E adevarat... fundita

| cinnamon a răspuns:

Partea a4-a apare in 2011.

| AvalohAlyn a răspuns:

Da.Este adevarat.Va fi si partea a 4.In 2011.Se lucreaza acum la ea. Uite 2 site-uri in care se vorbeste despre acest film, Piratii din Caraibe 4:

http://www.cinema8.ro/piratii-din-caraibe-4-imagini-de-la-filmari/

http://stiri.acasa.ro/......21767.html

| ILied a răspuns:

Da, sigur ca are. Poti cauta si pe Internet ca o sagasesti sigur.

| Laurishkutza a răspuns:

Johnny Depp va interpreta din nou celebrul personaj Jack Sparrow in cel de-al patrulea film din seria "Piratii din Caraibe", conform reprezentantilor Walt Disney. Acestia au mai mentionat ca actorul a semnat pentru alte doua productii ale studioului. El va fi Tonto din filmul "The Lone Ranger", produs de Jerry Bruckheimer, si Palarierul cel Nebun din "Alice in Tara Minunilor".

Printre proiectele studiourilor Disney se numara drama politista "The Dead", o noua colaborare dintre Miramax si Helen Mirren. Aceasta va juca rolul unui agent al Mossad-ului in Berlinul de dupa cel de-al Doilea Razboi Mondial.

De asemenea, Disney pregateste un al treilea film din seria "Comoara Nationala", cu Nicolas Cage in rolul principal.

Funda? PACE>

| Rrrr a răspuns:

O sa apara in 2011 partea a4a

| iubita_7611 a răspuns:

Da

| Anonymous56 a răspuns:

Da asa e...

| Anonymous56 a răspuns:

Nu uita de funda

| pRiNcEsS_1238 a răspuns:

Da este adevaratlove struck numai ca vor juca alti actori, nu vor mai juca orlando bloom, keira knightley ca asa am citit intr-o revistathinking

fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat partea a 4 apare in 2011

| Miruna_5164 a răspuns:

Da am inteles ca da are, si am auzit ca are si zac efron un rol:X