| Elliana534 a întrebat:

E sambata si ca orice om vreau sa vizionez un Horror, dar cand am mai vrut am gasit doar porcarii care chiar nu m-au speriat. Niste idei de filme foarte Horror bune?
Funda

7 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Husk

| MihaelaDart a răspuns:

The walking Death, este serial. Al sezon din acest serial va incepe din februarie. Nu sunt adepta celor horror, dar asta mi-a captat atentia de fiecare data si stau nerabdatoare sa apara si restul serialelor din noul sezon pentru 2013.

| Alexu51 a răspuns:

Ma-i bine downloadeaza slender sau amnesia si joacate.Sunt mai de groaza ca filmele.

| PurpleAddict a răspuns:

The Ring :S
Mirrors
The unborn (Misterul gemenilor)
CHIAR sunt horror :S.
Sper ca te-am ajutat laughing Fundita? puppy dog eyes

| alezuzyka a răspuns:

Incearca casa de ceara sau tarata in iad, sunt multe cauata pe google si incearca trailer vezi care ti-se pare interesat