| anonim_4396 a întrebat:

Era mai de mult un desen cu un baiat ce locuia intr-un turn cu mama sa (niciodata nu o arata si vorbea cu ea printr-un microfon) si mai locuiau cu ei niste extraterestrii(erau prietenii baiatului). Cum se numea acel desen? Era de pe Cartoon Network.

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Pet Alien-Prietenii mei extraterestri http://www.youtube.com/watch?v=eNTIxMPqMzc

| al3xutzu a răspuns:

Stiu despre ce desen vorbesti...dar nu ii stiu numele... oricum era urat nu mi-a placut niciodata

| Palalila1234 a răspuns:

Prietenii mei extraterestrii... funda?big grin