| maryellen91 a întrebat:

Era mai demult o emisiune pe mtv cu niste oameni intr-o biblioteca care nu aveau voie sa rada, un fel de concurs cu niste probe si concurentii trageau la sorti dintr-o cutie si cel care lua bila neagra facea proba(erau unele chiar scarboase)si mai era un batran chinez caruia i spuneau maiestru...cum se numea? mai este pe undeva macar online!

dau funda!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fist of Zen.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Silent Library.
Și eu mă uitam.

| Gickanho a răspuns:

Se numea Fist of Zen sigur gasesti p net
sau varianta romaneasca "Silent library" da asta o avea in loc de mos pe simona senzuallaughing
funda

| Roxy9809 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bcHcq_PhYxw
asta-i sau ceva de genu?/Funda?

| LittleKiss a răspuns:

A daaaa laughing imi aduc aminte...nu mai stiu :X dar vreau si eu sa aflu :Xlaughing)

| codgaby_7959 a răspuns:

Oo ce faina e emisiunea aia se numeste Fist of Zen si mie imi place foarte tare. Funda?

| codgaby_7959 a răspuns:

Tu fa in asta silent library nu se trage la sort si caruia ii pica bila neagra face proba aia e fist of zen si maestru este doar in fist of zen ia si mai gandeste-te.