| tarantula24 a întrebat:

Era mai demult un serial pe disney si acel serial il avea ca personaj principal pe un baiat de 15 ani cred pe nume zack, lui ii placea sa faca toate tampeniile la scoala impreuna cu prietenii lui, o fata (asiatica am impresia) si un baiat, carora le am uitat numele, el mai avea si o sora mai mica foarte desteapta (sora lui avea ochelari si par scurt) lui zack ii placea sa le faca zile negre profesorilor lui cu toate prostiile pe care le facea la scoala. am cautat acest serial pe toate siteurile posibile da nu l gasesc, imi dadea foar zack si luther sau zack si cody, nu e nicunu din astea laughing, dar daca aveti o oarecare idee despre acest serial e binevenita, tin sa mentionez ca era un serial cu actori, nu unul animat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta e serialul și ăștia sunt actorii.

https://www.google.com/......ps?/search

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Anonimule, "Salvati de clopotel" nu a fost pe Disney Chanel. A fost difuzat pe TVR1 si mai tarziu pe Prima.
E de pe vremea copilariei noastre. Disney Chanel e de pe vremea copiilor nostri. Trebuie sa fie ceva mai recent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și Zack de care spui e ăsta din serialul ăla.

https://www.google.com/......ps?/search