| ŞoSeŢeL a întrebat:

Era un film cu Jackie Chan cand trebuia sa protejeze un bebelus alauri de un alt tip. Nu stiti cum se numea?happy

5 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Si mama bebelusului avea un singur san? (nu glumesc, am vazut fimul asta si ii caut si eu numele)

| Damon_8513 a răspuns:

Rob B Hood

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

Bo bui gai wak(2006)
Rob-B-Hood

Sinopsis Bo bui gai wak : Fong, mare amator de jocuri de noroc, nu mai reuşeşte să-şi plătească datoriile. În plus, în viaţa lui a apărut şi un... bebeluş, care ţipă căt îl ţine gura. Dar Fong are o idee: să-l folosească pe micuţ pentru a obţine o recompensă şi astfel să scape de datorii!

| Lolicika a răspuns:

cred ca e Bo Bui Gai Wak sau subalta denumire Robin-B-Hood

| Vasile_Paun_1998 a răspuns:

Se numeste un bebelus de miliuane