| Maldini a întrebat:

Era un film indian cu ceva tinar care este trimis la facultate in Paris. Parintii lui vand multe ca el sa poata urma facultatea, era sarac. Iar el nu se trezeste pentru ceva examen si ajunge examtriculat. Ca sa nu fie alungat din tara, neavand viza, se preface ca este gay si se casatoreste cu un barbat. Iar mama lui vine in vizica si ii gaseste o gramada de lucruri de gay in casa, in timp ce un fel de control verifica daca sunt chiar pe invers si trebuia sa para ca da.
Oare cum se numea filmul?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era film cu ceva tînărlaughing Era un film cu un tînăr care bla bla, asa trebuia sa scrii nu cum ai scris tu ca nu intelege m nimic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Filmul se numeste:
Épouse-moi mon pote (2017)
https://m.imdb.com/title/tt6021478/

Un film foarte amuzant. Recomand si celelalte filme cu Philippe Lacheau cum ar fi cel cu povestea parfumului happy

Seara faina!

Edit: ca tot mi-ai adus aminte, m-am uitat chiar acum la 30 jours max (https://m.imdb.com/title/tt11206302/ ) la fel de bun si acesta dupa parerea mea. Chiar putin motivator as spune.