| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Cum se numea filmul acela indian 100 de pumni si un sărut sau cum

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ar fi un film spaniol, cu titlul:

Por un puñado de besos (trad: Pentru un pumn de sărutări, 2014)
http://www.imdb.com/title/tt3028412/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca sunt 100 de pumni intr-o femeie.

| nirocino a răspuns:

100 de pumni si doua palme?

| psica a răspuns:

Hands of Stone sau Real Steel?

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

O floare si doi gradinari?

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru Pandaaaaaaaa):

Era o femeie betiva in tren si întâlnea un bărbat si s-au îndrăgostit dupa care s-au despărțit si ea i s-a facut dor de el si a încercat sa il caute si nu l-a găsit si dupa ea se duse la lucru si l-a vazut si l-a sărutat era ceva de genul 100 de palme si un sărut nu mai stiu sigur ca pe net nu găsesc