| Borntoshine9 a întrebat:

Era un serial pe Disney acum câțiva ani parca,era vorba despre o fata care tatăl ei nu o lăsa să cânte,obsedat de control,cosatorit parca cu o nebuna și fratele ei mancacios și mai era și o femeie care cica era guvernanta dar de fapt mătușa ceva de genul,și doi băieți se luptau pentru acea fata și mai era o fata populara care vroia sa o distrugă și ea găsise un loc și a dat un examen sa intre și era ceva de cantat parca și guvernanta sau Mătușa era profesoara acolo.
Și fata ascunde de tatăl ei asta și se înscrie parca intr-un reality show și ajunge finalistă. Dupa afla tatăl ei și se ajunge la scandal!
Nu știu cum se numea ajutor va rog frumos!
Dau funda, la cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

E vorba de serialul argentinian Violetta.
https://www.imdb.com/title/tt2171665/

Dar nebuna nu era sotia lui German (tatal Violettei). Era iubita lui si tot spera sa se marite cu el dar el s-a casatorit pana la urma cu Angi (matusa Violettei)

| Borntoshine9 explică (pentru Lioana):

Mulțumesc,așa se numea! Nu îmi mai aminteam!

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Violetta.

| ana7772001x a răspuns:

Da, imi amintesc ca și mie îmi plăcea foarte mult acel serial, era vorba de Violetta, o cântăreața talentata, dar din păcate un mai este valabil. Îl puteți găsi pe Disney plus.

| Borntoshine9 explică (pentru ana7772001x):

Mulțumesc,am căutat recent și am gasit serialul pe un anumit site!