| MusicIsTheAnswer a întrebat:

Erau mai de mult niște desene pe Cartoon Network,nu erau animate, erau cu oamnei normali.Era o femeie de vreo 30-40 de ani, care a găsit un copil de vreo 15-17 ani și l-a adoptat și după el veneau tot felul de extratereștii.Țin minte că extratereștii se costumau in oameni normali, si cand iși dădeau costumul jos avea pielea verde și solzoasă.Desenele erau difuzte in același timp cu 'Familia mea de spioni',care nu îmi plăcea deloc,dar ciudat că îi rețin numele.
Deci, cine știe cum se numesc primește fundă. Multumesc foarte mult

3 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Aventurile lui Sarah Jane

| Hinata1999 a răspuns:

Hei! Cred ca te referi la Aventurile lui Sarah Jane. Chiar îmi plăcea serialul dar ii uitasem complet numele. laughing Am găsit o lista pe Wikipedia cu toate serialele de pe cartoon network si mi-am adus aminte.
O zi frumoasa!

| BUMALL a răspuns:

laughing