| Mebutterfly a întrebat:

Erau mai demult pe tvr1 sau tvr2 niste desene cu un om de zapada mai rau si strumf sau altceva... si se tot,, bateau"; omu de zapada arunca cu bulgari dupa celalalt dintr-un turn. Il mai stiti?sad daca da va rog ziceti-mi cum se numeste. funda si vot!

2 răspunsuri:
| PlumaDeCondor a răspuns:

Ce vechi sunt desenele alea.erau la tv prin 2003-2004 laughing TABALUGA se numeste happy e un dragon mic verde si dragut si omul de zapada de care spui tu big grin
Scuze pentru raspunsul intarziat, acum mi-a picat fisa laughing

| fugi95 a răspuns:

Parca era un dragon.numi mai imi amintesc da sa-mi zici si mie cum se numesc