| EsDiabloQ_9781 a întrebat:

Erau niste desene mai vechi pe Minimax parca...cu 3 pusti care incercau sa ajute oamenii. Intr-un episod trebuiau sa imparta niste oua si faceau ei calcule...era si cu motherboard parca. Nu mai stiu exact cum se chemau.

Răspuns Câştigător
| Muf a răspuns:

Stiiiu! Ma uitam si eu cand eram in clasa a 10-a! big grin
Se numea Cyberspace, dar cei de la minimax o traduceai Galaxia virtuala..parca asa imi amintesc!happy Sper ca ti-a fost de ajutor! happy

1 răspuns:
| DayByDay a răspuns:

Odiseea Virtuala, il poti vedea online pe site-ul peteava. ro.