| geany98 a întrebat:

Este adevarat ca partea a patra din Twilight adica The Twilight Saga: Breaking Dawn o sa fie la cinema in 3D si interzis minorilor? rasp urgent!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
Da o sa fie interzis minorilor deoarece apare foarte mult sange si duritate(bla,bla, bla), dar despre 3D nu am auzit nimic dar oricum nu cred ca o sa fie in 3D deoarece este foarte greu sa faci un film 3D chiar din asta de obicei numai desenele sunt facute in 3D si foarte rar filmele.