| Rox3tte a întrebat:

Este adevarat ca va aparea sezonul 5 in Prison Break, daca da cand?

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Eu știu că serialul s-a terminat cu filmul "The Final Break" (2009) și nu cred că va mai fi și un al cincilea sezon. Ai aici mai multe detalii:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Prison_Break:_The_Final_Break

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma indoiesc, serialul a fost terminat acum 4 ani.

| Lily8 a răspuns:

Nu va mai fi.

| TurdaVasi a răspuns:

Au aparut diverse trailere da unu spun ca ar fi facute de un fan.
Am gasit chiar acum o stire in care zice ca prison break va aparea in 2013. Iar Michael Scorfil si Generalul al care a fost in compani nu sunt morti.
Michael sia inscenat moartea pentru ca familia lui si prieteni sa fie in siguranta.