| anonim_4396 a întrebat:

Este incredibil cum un film de dragoste te poate face sa plangi http://www.cinemagia.ro/filme/one-day-560652/ asta m-a impresionat mult ati plans vreodata la un film sincer? fara mistouri pls

5 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

La Harry Potter când a murit Severus.O da.Nu glumesc.În rest, cred că mi-a curs o lacrimă la moartea lui Dobby.
Sayonara!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da am plans la un film cred ca la hakiko mai mult ca sigur cand eram copil.acum la ora actuala cred ca viata bate filmul.

| ImHereForYou a răspuns:

Da...am plans mult la Titanic. Yo in general plang la acele filme in care dragostea este inposibila, unul iubeste sh celalalt este indiferent:sau atunci cand moare unul dintr-un cuplu de indragostiti abia dp ce isi marturisesc dragostea! :X
Sper k ti-am satisfacut curiozitatea...
P.S.Si eu am plans mult la "One day", dar parca mai mi s-a luminat fata cand am vazut ca acel baiat doar visase!

| JSmith a răspuns:

L-am vazut acum 1 luna, un film f frumos, da si eu am plans! happy

| justPink a răspuns:

Am plans in continuu pe tot parcusulsi dupa vizionarea filmului filmului "Cand un barbat iubeste o femeie"."when a man loves a women"...merita