| Adisoo09 a întrebat:

Este o emisiune pe dicovery sau animal planet cu dresaj caini si nu stiu stiu pe care dintre programe si nu stiu cum se numeste...cine ma ajuta primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| dragon3 a răspuns:

Este pe National Geografic se numeste cezar si caini si este la ora 17:00 si la ora 23:00 reluarea de luni pana joi

4 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Cred pe National Geografic sau Animal Planet, dar emisiunea se numeste Cesar si cainii!

| gIiiIolil a răspuns:

Da este, pe Natonal Geographic, sau Natonal Geographic Wild este o emisune numita:"Cezar si Cainii"

| uuueeeccc a răspuns:

Cezar si cainii?

| baty a răspuns:

Este pe national Geographic si se numeste Cesar si cainii!