| eduard200 a întrebat:

Este real ca Românii au dat trapa lui tim Burton regizorul Wednesday și ca ar fi plecat se la moi sa filmeze sezonul 2 altundeva. Este un articol fals sau este real?

Va rog frumos vreau detalii și surse sigure

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nici Netflix care este producatorul general al filmului Wednesday nu stie la acest moment daca va mai turna sezonul 2, cum este posibil ca un amarastean roman sa stie el mai bine ca producatorul american?
Ignora vestile false!

Ti-am trimis deja ieri publicatii REALE si solide, asa ca nu ami pune botul la toti scammerii care posteaza online, vesti false.

Asta este pagina oficiala a serialului WEDNESEY unde ese vor publica toate noutatile OFICIALE despre acest film.
Intra aici din cand in cand si verifica noutatile ( fiindca nimeni nu stie cand vor mai apare noutati):

https://en.wikipedia.org/wiki/Wednesday_(TV_series)