| puffy15 a întrebat:

Cum as putea sa despart 2 persoane? Stiu ca nu se iubesc, din surse foarte sigure! Va rog sa nu-mi spuneti ca nu e frumos, dar chiar am motivele mele! Eu vreau doar niste idei! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In situatia actuala e bine sa ii lasi pe ei sa decida si poti inerveni daca ai o proba clara care face rau celui care a pus suflet in relatie altfel nu e nici-o sansa.

| rap4us a răspuns:

Fa o chestie care sa stii ca va duce la despartire... De exemplu incearca sa vorbesti cu unul dinte cei 2 si sa il pui sa se sarute cu o fata/baiat in vazul partenerului. Si gata, asta sigur o sa ii desparta!

| pavlovschi a răspuns:

Nu cred ca e frumos, dar poti incerca sa tzimitzi mesaje cu numar ascuns...