| FieraruAndrei a întrebat:

Este un film numit The mermaid 2016 este un film japonez foarte fain as vrea sa stiu daca are si partea a 2 sau daca se va lasa curand.DAU FUNDA LA RASPUNSU BUN.

Răspuns Câştigător
| andreidmbm a răspuns:

Te salut,

Initial era vorba ca partea a doua a filmului se va lansa in anul 2020, dar nu s-a mai produs. Conform IMDB, nu exista date despre The Mermaid 2.
AsianFilmStrike.com au anuntat ca nu va exista The Mermaid 2.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

"acum 14 ore | FieraruAndrei a întrebat:
Este un film numit The mermaid 2016 este un film japonez foarte fain"

esti sigur?
ca NU te cred
https://www.imdb.com/title/tt4701660/
"Country of origin China"
chinezi, japonezi... totuna, NU?!?