| wolder a întrebat:

Este vreun site cu seriale care iti poate trimite un mail cand apare un episod din serialul tau preferat? Adica sa-ti alegi tu serialele preferate si sa-ti trimita mail cand apare un episod nou. Funda pentru un raspuns rapid

1 răspuns:
| Patriche_Marian_1991 a răspuns:

Salut, cred ca fsplay.net, daca iti faci cont gratis si iti alegi serialele pe care le doresti s-ar putea sa fie posibil si sigur sa iti trimita confirmare pe e-mail daca a aparut vreun serial sau film. Sper sa te ajute!

Întrebări recente