| YavuzM a întrebat:

Eu as vrea sa ma uit la filme care seamana ca The Vampire Diaries. asa dar scrietini vreo 5 filme(seriale) va rog mult
FUNDAhappy

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Pretty little liars nu e chiar ca TVD, dar e foarte bun si sunt sigura ca o sa-ti placa.
Teen wolf seamana cu TVD.
La astea ma uit...
Ar mai fi si: Supernatural si True blood, pe care nu le-am vazut, insa mi s-a tot vorbit despre ele si m-ar bate un gand sa ma uit.

| faramatania a răspuns:

Buffy The Vampire Slayer, The Originals, True Blood, Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series

| Bodea_Stefana_1990 a răspuns:

Poti incerca Teen Wolf este destul de bun serialul, si eu sunt in cautare de seriale!