| EusuntLiviu a întrebat:

Eu unul n-am înțeles ce s-a întâmplat cu x-men, după last stand în care Logan a omorat-o pe Jean și tot în filmul asta Cyclop a murit, eu n am înțeles ceva. Charles Xavier cum a apărut în filmul Logan? Sau ce se întâmplă cu Logan de nu se mai vindeca? Sau cu STORM? S-au ceilalti cum au murit?

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

Filmul Logan 2017 este un fel de sequel dupa X-Men: Days of Future Past, practic filmul Logan se petrece intr-un viitor alternativ unde Charles Xavier nu a murit, Wolverine a schimbat viitorul si s-a creat alt timeline in care filmul Logan 2017 se desfasoara.