| Tralalalalallala a întrebat:

Exista doua sezoane 6 în pretty little liars?
Pt nu înțeleg nimic din primul episod din acest sezon...

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Sunt 7 sezoane in total

| andreeabobo a răspuns:

In sezonul 5 la sfarsit A le-a tinut captive in dollhouse. Iar sezonul 6 incepe cu ele cand scapa din dollhouse, eu asa tin minte. Pe la ep 10 se afla cine e este A, iar dupa o sa fie 5 ani mai tarziu

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Sunt 7 sezoane. La sfârșitul sezonului 5 ele sunt capturate in casa de păpuși si apoi sezonul 6 incepe cu ele acolo iar in sezonul 7 cineva o omoara pe sora lui Alison si ele incearca sa afle vinovatul. Si stiu ca este si un episod bonus sau special cum vrei sa ii spui, cand se termina sezonul 7.