| cosminasss a întrebat:

Exista trasnitii in nato sezonul 6, 7, 8 si 9? daca da de unde pot sa vad?

4 răspunsuri:
| cosminasss explică:

In sait zice ca e sezoanele 1, 2, 3,4,5,10,11,12,13,14,15,16

| justde3a a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/TrasnitiiTV sunt sezoanele 6, 7 au spus ca o sa bage si 8 si 9 in curand. :)

| MrSmith a răspuns:

Ii poti vedea la trasnitii.primatv.ro, la arhiva, sunt toate episoadele acolo. happy Funda?

| trifescugabriela a răspuns:

Uite aici: http://trasnitii.primatv.ro/episoade
Ai tot ce trebuie, mai ales in stanga videoclipului ala ai acolo sezoanele si dai pe ele si vezi tot ce vrei