| DestinyDD a întrebat:

Exista un film numit 2 scheleti se trag de piele? Care este denumirea originala ca nu-l gasesc nicaieri.

5 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Nu exista un film cu numele acesta.

| Adrian1997 a răspuns:

Pai e foarte tare filmul, a mai aparut si 2 chei se trag de par si Sabia cu Luneta

| tekatoki a răspuns:

Ati uitat sa mentionatii urmatoarele filme doi morti impingeau salvarea ", " furnica in lanturi ", " Un zambet de sub tramvai " si cel mai tare film " Nu ma musca de cur ca tip

| balu a răspuns:

Scheletii nu au pielelaughing

| Yguaze a răspuns:

Mai sunt cateva filme... "urme de bocanci pe apa" "cutitul infipt in geam" s si ultimul si cel imi tare " o ranga plutea pe apa"laughing lolrolling on the floor