| Andwta a întrebat:

Exista vreo aplicatie unde as putea vedea filme offline?

8 răspunsuri:
| RobiRoby2002 a răspuns:

Nu aplicatie poti scrie filmul si langa el,, GOOGLE DRIVE" sau,, google docs". Ok... sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popcorn time

| Alexuţ02 a răspuns:

Ca să-l vezi online prima dată trebuie să fie descărcat de către aplicația respectivă, e la fel ca și cum l-ai privii pe net, doar că aici poți să stai 30 minute, să-l descarci apoi să-l vezi peste 20 zile fără internet.

| Ilie19 a răspuns:

Netflix
Trebuie să plătești dar poți descarca filme și seriale sa te uiți când vrei.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți vedea online ceea ce este offlline. La cinema.

| Sn4k3 a răspuns:

Doar sa le descarci. Popcorn Time.

| Andwta explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa ma abonez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Andwta):

Sa descarci aplicatia