| anonim_4396 a întrebat:

Fani korean drama cum vi se pare serialul asta?
http://www.viki.com/......deos/43426

5 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

E dragut serialul acesta dar mai dragute mi se par cele istorice ca:dae janggeum,secretele de la palat,furtuna la palat,doctorul hur jun, jumong, dong yi si cel care ruleaza acum pe tvr 1 kim suro

| SHINeeTaemin a răspuns:

E super serialul l-am vazut si e super

| GFantastikBaby a răspuns:

Mi se pare un serial destul de bun, nu l-am vazut decat pe sarite. Din ce an e? Imi plac mult serialele contemporane, dar si cele istorice sunt foarte frumoase. Le prefer pe ambele... big grin

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De acum e laughing cred.

| lavynya18 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa sp de el mie una imi place cele de pe tvr1 cu actiunea in trecut mi se par mai frumoase si dragostea dintre personaje mai pura dar si lupta dintre ele pentru putere mare mai puternica mai aprigabig grin