| CяﻵsŁﻵηε a întrebat:

Fetelor, pe cine ati alege dintre frumosii aktori Stefan Salvatore, si Edward Cullen :X?

19 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Stefan Salvatore.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Damonlove struck dar din astia doi nu prea stiu cred ca ama2hee hee

| pwp a răspuns:

Stefan Salvatore! il ador!love struck

| Rayyy a răspuns:

Actorii sunt Paul Wesley si Robert Pattinson laughing.
Hm. l-as alege pe Paul! Arata foarte foarte bine.
De Pattinson nu imi place deloc.

| ForbiddenLove a răspuns:

Damon salvatore laughingrolling on the floor:X

| Sallatiny a răspuns:

Stefan Salvatorelove struck

| adriangabor92 a răspuns:

Stefan Salvatore

| AshuraElric a răspuns:

Pe Edward (adica Robert Pattinson)imi place mie mai mult(alt motiv n-am mai gasit)laughingcat despre Stefan Salvatore l-am vazut in vampire diari (parca, sunt total ametita dupa ultima ora de matematica)laughing

| ThinkPink a răspuns:

Edward culle.imi place mult personajul asta, dar nici stefan nu e mai prejos :X

| rosto a răspuns:

Dintre astia doi, nu as alege niciunul pentru ca habar nu am cine stunt. happy

| Nothing05 a răspuns:

Edward Cullen:X:X:X:X:X:X:X

E o bunaciunelaughinglaughing

si Stefan e frumos dar Edward ( Robert Pattison ) e the best :X

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Pe taylor lautnerlaughing

| Ioana1999 a răspuns:

Stefan Salvatore love struck

| deel a răspuns:

Stefan!

| neynya_4078 a răspuns:

Preferatul e Damon happy Urmatorul e Stefan, iar din Twilight pe Emmet happy

| Nowingsangel a răspuns:

Edward love struck

| Crinaaaaa a răspuns:

Dintre cei doi pe stefan dar mai bine pe niciunu' pentru ca eu il plac pe damon salvatore

| loveaholic a răspuns:

Sunt cam pe acelasi loc

| NoName123 a răspuns:

Amandoi, scuze, pe edward il ador doar pentru ca poate sa farmece asa o fata doar cand se uita la ea, si stefan, il iubesc pentru ca arata super stie sa se poarte cu fetele si imi place cum joaca in film.