| anutzik a întrebat:

Filme asemanatoare american pie?

6 răspunsuri:
| Cuniska a răspuns:

50 shades of grey

suntserios
| suntserios a răspuns:

Euro trip

| faramatania a răspuns:

Pe lângă EuroTrip (2004),Road Trip (2000),Superbad (2007) și Sex Drive (2008) enunțate mai sus, mai pot adăuga; Poject X (2012),21 & Over (2013),Van Wilder (seria), Mardi Gras:Spring Break (2011),How High (2001),Hot Rod (2007),Boys & Girls (2000),Monte Carlo (2011)

| Jipa95 a răspuns:

Nu ai vazut American Reunion? Este un fel de american pie, dar cand sunt ei maturi, recomand! laughing

| Eduard619 a răspuns:

Eurotrip,Accepted,Superbad,Dirty Deeds Scary Movie Sex Drive Road Trip Not Another Teen Movie

| anutzik explică:

Multuuuuuuuumesc:* am la ce sa ma uitlaughing