| Anonim234578890 a întrebat:

Filme cu adolescenti cu probleme, in familie, cu prietenii, care nu se intrgreaza, mai speciali adica. Povesti care sa impresioneze. Dau funda! Va roog!

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Iti recomand The Fault in Our Stars(2014)
Este si carte in romana(Sub aceeasi stea de John Green)
O sa te impresioneze si o sa iti placa, dar finalul e cam ..neasteptat.happy
Zi faina.

| Eyona a răspuns:

Un film genial care le are pe toate este,, LOL" Filmul a aparut in 2012. Eu l-am vazut in 2015, este foarte bun si este exact ce cauti. Personajul principal are parintii divortati. Ea sta cu mama ei si cu cei 2 frati mai mici. La un moment dat in film o cearta cumplita lasa de dorit iar ea se muta la tatal ei. Nu este asa rau cum suna iti recomand calduros sa il vezi chiar o sa iti placa.

| justme241 a răspuns:

1.a dog's purpose ( nu este chiar gen "probleme cu adolescenti'' dar este o poveste emotionanta si impresionanta!
2. the first time
3. Easy A
4.monte Carlo
5. high strung

| eelena67 a răspuns:

Uită-te la "the reasons why". Cuprinde toate cerinţele tale. E serial cu 13 ep, un singur sezon. Nu vei regreta