| anonim_4396 a întrebat:

Filme cu ceva magicieni sau ceva cu animati gen stapanul inelelor, harry potter ceva frumos big grin

Răspuns Câştigător
| Betty12345678 a răspuns:

Now you see me, cele 3 parti ti le recomand si eu! E o serie captivanta.Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Hobbit,The Prestige,The Illusionist, Midnight in Paris, Being John Malkovich, Magic in the Moonlight, Now You See Me

| RainbowD a răspuns:

Now You See Me 1 şi 2. Îs foarte interesante, ce ceva magie, dar nu sunt S.F. merită să le vez cel puțin o dată.

Răspuns utilizator avertizat
| zapacitu18 a răspuns:

Doctor strange. Doar incearca-l!